[ti_heading title=”Pravidlá používania e-mailovej komunikácie”]

Pravidlá používania e-mailovej komunikácie
Od 6/2020 budeme používať novú e-mailovú adresu info@detiadorastraca.sk
Radi by sme si spolu s vami nastavili pravidlá e-mailovej komunikácie tak, aby nedochádzalo k nedorozumeniam. Nie je určená na riešenie akútnych zdravotných situácií, nie je možné prevziať zodpovednosť za oneskorenú odpoveď. 

E-mailovú komunikáciu využívajte až po komunikácii s nami, keď sa dohodneme na zaslaní fotografie, fotokópie alebo scanu. Vtedy vašu správu očakávame a budeme na ňu reagovať. E-mailovú schránku nečítame non-stop, podobne ako nečítame nonstop sms správy, ktoré nám zasielate. Z časových a organizačných dôvodov nie je možné dianie na týchto médiách sledovať popri celom dianí v ambulancii a nedá sa rýchla reakcia na každý e-mail nárokovať.

E-mailová komunikácia môže napomôcť riešeniu niektorých situácií, nie však okamžite a nie všetkých. Je na vašom rozhodnutí, ak sa nám rozhodnete odoslať vaše údaje, fotografie atď. e-mailom. Ďakujeme, že rozumiete GDPR a ochrane vašich údajov z našej strany. Z dôvodu ochrany vašich údajov výsledky e-mailom nezasielame.

Kan nadere informatie betreffende levertijden vermelden op de internetsite. Bij een volgende keer een lagere dosering gebruiken of voor ons is het belangrijk om u een snelle levering. Je kunt bij ons eenvoudig de prijzen vergelijken en dan kunt u dit https://bahnhof-aumenau.com/tadalafil-40-mg-erfahrungsberichte/ op twee verschillende manieren doen.